Najczęściej zadawane pytania

Proszę przeczytaj nasze pytania i odpowiedzi zanim wyślesz wiadomość.

Jak zostać Studentem Akademii Miniatura?

Aby zostać studentem Akademii Miniatura, najpierw musisz założyć Panel Studenta. Potem w Panelu dokonać zakupu dostępu do wybranego jednego z 4 Programów Miniatura. Kolejno nauczyciel nawiąże z Tobą kontakt i dostaniesz uprawnienia do przeglądania pełnej zawartości strony, oraz umówicie się na webinar.

Możesz też zostać studentem, wybierając w pierwszej kolejności zakup dostępu do Programu Miniatura. Podczas składania zamówienia, zaznacz utwórz konto użytkownika. Zostaniesz od razu połączona do dostępu do treści w Skryptorium.

 

Od czego muszę zacząć aby uczyć się rysunku?

Aby zacząć studia nad rysunkiem, przede wszystkim ważna jest pasja, silna wola i chęci. W drugiej kolejności musisz zadbać o stworzenie sobie warunków w domu do twórczości. Potrzebny jest Tobie pokój, stół lub stolik, oraz sztaluga, najlepiej kreślarska firmy Galfrez model Picasso. Do tego potrzebne są Tobie narzędzia rysunkowe, o których opowiadam we wstępie do naszego Programu.  

Czy każdy może nauczyć się rysunku?

Nauka rysunku jest porównywalna do nauki języka. Teoretycznie każdy może posiąść umiejętność władania obcą mową, jednak niektórzy posiadają do tego większe predyspozycje, a niektórzy mniejsze. Najważniejszym jest posiadanie silnej woli i wytrwałości w w celu opanowania psychomotorycznych nawyków oraz rozbudzenia pamięci wzrokowej.  

Którą wybrać sztalugę do nauki rysunku architektonicznego?

Najbardziej praktyczną sztalugą do rysunku architektonicznego będzie kreślarska. Jedną z wersji takich sztalug produkuje firma Galfrez z Krakowa i jest dostępna na zamówienie w naszym sklepie plastycznym: aby ją sprawdzić kliknij tutaj

Czy nauka rysunku w domu samemu jest możliwa?

Tak! Jest możliwa a w szczególności dzięki specjalistycznemu programowi opracowanemu przez dr Rafała Podgórskiego, realizowanego przez Akademię Miniatura o nazwie Metafora Rysunku. Dowiedz się więcej …

Czy istnieje możliwość zwrotu zakupionej sztalugi?

Tak, jeżeli zakupiłeś towar przez nasz sklep internetowy, istnieje możliwość jego zwrotu, z poniesieniem kosztów po swojej stronie. Masz maksymalnie 2 tygodnie na zwrot nieużywanego towaru. 

Ile czasu potrzebuję na to aby nauczyć się rysować?

To zależy od wielu czynników. W zależności od tego jak intensywnie chcesz ćwiczyć oraz do jakiego chcesz dojść poziomu. Jeżeli chodzi o absolutną podstawę, w której rozwiniesz pierwszy poziom świadomości wzrokowej, który jest opisany w I dziale programu Metafory Rysunku, jeden rok powinien wystarczyć. Jeżeli natomiast interesujesz się specjalistycznymi kursami dedykowanymi konkretnym celom, jak KURSY MINIATURA, to w zależności od ich rodzaju czas jest względny i został opisany bardziej szczegółowo w każdym z nich osobno. 

Wyślij nam wiadomość


Nasz numer telefonu jest do Państwa dyspozycji w godzinach od 10.00 do 20.00: 693-553-276

Profil skype: https://join.skype.com/invite/cFDd4kbqAup8