Witamy w Akademii Miniatura

[.?.]

System edukacji hybrydowej - do nauki zdalnej, samodzielnej, domowej we własnej pracowni, działa na zasadzie realizacji obranego kursu, który podąża za Twoją ścieżką edukacyjną. Służy Twojemu rozwoju i przybliża Ciebie do osiągnięcia celu jakim jest : dostanie się na studia wyższe lub zbudowanie profesjonalnego portfolio lub zdobycie dobrego skill'a z dziedzin sztuk pięknych. 

W naszym systemie działamy na odległość przez on-line. Musisz stworzyć sobie podstawowe warunki do pracy w domu, czyli posiadać sztalugę (kreślarską, lub studyjną : sprawdź w naszym sklepie

Po wykupieniu członkostwa w naszej Akademii, zaczynasz realizować odpowiednie tematy wg. obranej ścieżki edukacyjnej, które są napisane i prowadzone przez nauczycieli akademickich jak i mianowanych, mając dostęp do treści, tekstów, zdjęć, nagrań video oraz konsultacji online. 

 

Pierwszym warunkiem, już po dokonanej rejestracji, jest wykupienie członkostwa w danym kursie. Po jego opłaceniu przelewem na numer konta, który przyjdzie na Twojego maila wraz z rachunkiem, dostaniesz dostęp do treści. Uruchomi się Tobie Panel STUDENTA i zawartość Skyptorium. Następnie nawiązujemy kontakt z prowadzącym kurs. Pierwszy kontakt jest e - mailowy lub telefoniczny. Do dalszej współpracy jest potrzebna Tobie sztaluga z deską, akcesoria plastyczne i kilka metrów kwadratowych pokoju. Ale o tym dowiesz się już z pierwszych materiałów na stronie. Następnie w dalszym procesie zaczynasz realizować tematy, łączysz się za pomocą aplikacji webinarowych (Meet, Skype), z prowadzącym po ustalonej wcześniej godzinie. 

W zależności od dalszego zaangażowania i przejścia w głąb treści kursu, będziesz dostawał kolejne artefakty, służące Twojemu rozwojowi, jak np. akcesoria do martwych natur.  

 

Twój obrany kurs rozwoju z zakresu dziedzin sztuk pięknych odbywa się za pośrednictwem internetu (portalu Akademii Miniatura), oraz środków komunikacji bezpośredniej na odległość (e-mail, telefon, webinar). 

Jest również możliwość korzystania z organizowanych cyklicznie warsztatów, w jednym z naszych studio w różnych miastach Polski. Na chwilę obecną są dostępne Atelier Miniatura w Koszalinie oraz Gdańsku. 

Dzięki Programowi Miniatura zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu podstaw rysunku, malarstwa oraz projektowania 2 i 3D, które pozwolą Tobie realizować bardziej specjalistyczne kursy w naszej wirtualnej uczelni. 

Dzięki możliwości pracy z profesjonalistami, będziesz mógł mieć gwarancję, że przekazywana Tobie wiedza, nowoczesnymi metodami pracy na odległość, będzie na najwyższym z możliwych poziomów. Reszta w Twoich rękach, głowie i wyobraźni, którą rozbudzimy do granic nieznanych Tobie wcześniej. 

Na chwilę obecną nie masz udostępnionych treści dostępu do panelu studenta. 
Dokonaj zakupu jednego z naszych programów Miniatura